Thyssenkrupp Materials Serbia u uličnoj akciji sa prodavcima

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Zaposleni kompanije Thyssenkrupp Materials Serbia podržali Liceulice prodavce

  Ovog Liceulice meseca, javili su nam se zaposleni kompanije Thyssenkrupp Materials Serbia, obukli Liceulice prsluke i priključili se solidarnoj prodaji sa našim prodavcima i prodavačicama. Tako su dobili dugo željenu priliku da se upoznaju sa našom ekipom, da iz prve ruke vide sa kakvim se izazovima Liceulice prodavci suočavaju i da čuju njihove životne priče. Pored toga, oni su prikupili novac i uplatili donaciju Liceulice fondu, kao podršku Liceulice prodavcima.

  Zaposleni ove kompanije u Beogradu su već dugi niz godina tu, kontinuirano podržavajući socijalno preduzetništvo i redovno kupujući Liceulice magazin. Ipak, kao tim, ovo im je bio prvi put da učestvuju u našoj uličnoj akciji.

  ulična akcija thyssenkrupp materials

  „Sigurnost je potrebna svima, a naročito onima koji je nikada nisu imali i zato je važno da ova poruka stigne do što većeg broja ljudi. Ono što smo i sami iskusili na ulici tokom prodaje je da ljudi nisu znali o čemu se radi. Zato je važno da koristimo sve kanale komunikacije i da ljudi prepoznaju Liceulice prodavce na ulici, da znaju da svakom kupovinom pomažu direktno njima, jer oni zarađuju polovinu iznosa od svakog prodatog primerka,“ rekla nam je Ana Stojanović uz kompanije Thyssenkrupp Materials Serbia.

  thyssenkrupp materials liceulice

  Ona objašnjava da su utisci njenih kolega Vanje, Pavla, Miloša i Danijele posle ulične akcije snažni i da će koristiti svaku priliku da učestvuju u pozitivnim promenama u društvu i čine svet boljim mestom.

  Vizija i strategija kompanije Thyssenkrupp Materials Serbia o održivom razvoju ogleda se u čvrstom opredeljenju da deluju kao odgovorni članovi globalnog društva, a kao odgovoran korporativni član zajednice, oni su prepoznali Liceulice ideju i podržali borbu protiv siromaštva i svake vrste isključenosti.