Stari brojevi magazina Liceulice postaju ambalaža za PAR čarape - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


    Stari brojevi magazina Liceulice postaju ambalaža za PAR čarape

    PAR je domaći brend muških i ženskih čarapa, koje se odlikuju jarkim bojama i modernim dizajnom. „Različitosti su koren naše inspiracije“, kažu Žaklina i Milena, osnivačice PAR-a.

    Pošto su fokusirane na kvalitet i dizajn proizvoda, ali i na društveno odgovornu i ekološku stranu svog proizvoda, došle su na ideju da za pakovanje čarapa umesto ambalaže koriste stari novinski papir. Tako je došlo do saradnje sa našim magazinom, i dogovora da se PAR čarape od sad prodaju  umotane u stari LICEULICE magazinski papir.

    Birajući ovo pakovanje, kupci su pozvani da pročitaju jednu od priča iz našeg magazina (upcycle proces), recikliranjem je smanjena potrošnja prirodnih resursa, a kupcima je pruženo drugačije iskustvo.