Solidarnost je naša snaga! - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Solidarnost je naša snaga!

  Dragi prijatelji, u narednim danima očekuju nas dve sjajne humanitarne akcije u kojima će se prikupljati sredstva za fond Liceulice!  Bar i restoran Endorfin svaku poslednju subotu u mesecu posvećuje humanitarnim aktivnostima. Ova subota rezervisana je za Liceulice.

  Od 20h do 21h u „Endorfinu”, u Ulici Braće Jugovića 3, svi dobri ljudi imaće priliku da pokažu svoju velikodušnost i doniraju određenu sumu novca za fond Liceulice. Uz to, posetioci će moći i da razgovaraju sa zaposlenima i aktivistima okupljenim oko naše organizacije o raznim temama. Od 21h posetioci će imati priliku da probaju nekoliko različitih vrsta mini burgera, i njihovom kupovinom i degustacijom da učestvuju u prikupljanju priloga. Tokom večeri, za muziku je zadužen di-džej Miloš Radoš!

  Divni ljudi iz „Endorfina” i „Kompas kluba” prepoznali su koliko je važno da postoje projekti poput našeg i odlučili se da se priključe našoj borbi za bolje i pravednije društvo. Kako su projekti poput našeg u stalnoj neizvesnosti, ovakve akcije solidarnosti predstavljaju veliki podstrek za sve nas.

  ***

  Druga humanitarna akcija održaće se u KC „Grad”, Braće Krsmanović 4, u sredu 29. avgusta. Tom prilikom „Kompas klub”, koji okuplja mlade aktiviste posvećene promovisanju istorije i kulture, vršnjačke edukacije i društvenog organizovanja, pravi filmski maskenbal pod nazivom „Varljivo leto ’18”. Pozivamo vas da nam se pridružite i maskama zajedno oživimo omiljene junake domaćih filmova i serija.

  Čitav događaj propratiće ekipa di-džejeva, koju čine Aleksandra Šaranac, android_disco i dddxbbb, a sav prihod od karata biće namenjen podršci i opstanku naše organizacije!