Sandra Silađev: Svi treba da budemo javne ličnosti da bi nas čuli

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Sandra Silađev: Svi treba da budemo javne ličnosti da bi nas čuli

  Glumica Sandra Silađev je sa prodavcima Srđanom, Jelenom i Marijom u uličnoj akciji u Knez Mihailovoj ulici prodala sve magazine koje su prodavci imali u rančevima.

  sandra silađev liceulice

  Akcija u okviru manifestacije Liceulice mesec: Sigurnost je potrebna svima! je bila brza, dinamična i beskrajno zabavna, a Sandra je posle svega podelila svoja zapažanja, kao i jedan sjajan predlog rešenja za uspešnu prodaju magazina:

  „Pomoć prodavcima časopisa Liceulice bilo je dirljivo iskustvo. Ljudi uglavnom okreću glavu kada im ponudite časopis. Zbog čega je to tako, treba razmisliti i ispitati. S druge strane, ima puno ljudi koji vrlo rado kupuju ovaj magazin i to su uglavnom stalni čitaoci koji već znaju o čemu se radi. Ono što je primetno je da će pre da kupe časopis od javne ličnosti, nego ako im prodavac nije poznat. Tu leži i neko inicijalno rešenje. Možda treba svi da postanemo javne ličnosti da bismo se bolje čuli i videli“, poručuje Sandra.

  sandra silađev liceulice akcija
  Sandra takođe čita magazin Liceulice jer smatra da je važan.

  „Liceulice se bavi temama koje pružaju podršku i osećaj sigurnosti svima, a najviše marginalizovanim grupama. Osim što edukuje čitaoce, ovaj časopis pruža i mogućnost pripadnicima marginalizovanih grupa da samostalno zarade svoj novac, a to je jedna od najbitnijih stvari u procesu osamostaljivanja“, navodi ona.

  Draga Sandra, hvala na jučerašnjoj borbi i solidarnosti sa LUL prodavcima i prodavačicama! Bila si im vetar u leđa i inspiracija.

  foto: Katarina Drajić