Prijavi se za praksu u angažovanom novinarstvu

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Prijavi se za praksu u angažovanom novinarstvu

  Liceulice poziva mlade novinare i novinarke zainteresovane da steknu praksu u oblasti angažovanog novinarstva, sa fokusom na etičkom izveštavanju o marginalizovanim grupama i socijalnoj isključenosti i novinarstvu orijentisanom ka rešenjima (solutions journalism).

  Praksa, koja traje od jula do septembra, podrazumeva povremeni rad u redakciji, upoznavanje sa procesom rada na magazinu, pisanje tekstova za štampano izdanje i onlajn platforme Licaulice, kao i upoznavanje sa našim prodavcima.

  Prijavi se za praksu u angažovanom novinarstvu

  Konkurs traje od 26. juna do 3. jula, 2024. Potrebno je poslati kratku biografiju i motivaciono pismo na redakcija@liceulice.org.

  Kandidati i kandidatkinje koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

  Radujemo se vašim prijavama i tome što ćemo u narednom periodu zajedno raditi na važnim temama.