Pozorište je i moja kuća! - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


    Pozorište je i moja kuća!

    Kao što smo već pisali, prodavci i prodavačice našeg magazina svakog meseca odlaze na predstave pozorišta Zvezdara Teatar u okviru akcije „Pozorište je i moja kuća“.Pročitajte utiske naše prodavačice Svetlane Petrović sa predstave „Klaustrofobična komedija“, Dušana Kovačevića.

    „Na predstavi sam bila s drugim prodavcima magazina Liceulice. Bila je prijatna atmosfera. Pre početka se ispred pozorišta okupilo mnogo ljudi. Kada je predstava počela, sala je bila puna, a doživljaj izvanredan. Mislim da predstava doprinosi prosvećivanju i obrazovanju publike o situaciji u našem društvu, a istovremeno je i zabavna. Prikazuje kako ljudi iz našeg okruženja žive i kako provode svoje vreme. U predstavi je bilo reči o situaciji jedne poznate balerine, o odnosu drugih ljudi prema njoj. Dok su joj neki ljudi pomagali, bilo je i onih koji su je varali. Prevare su aktuelne u našem društvu. O njima sam dosta čitala. Mnogi nas posmatraju kao balerine koje će pokušati da prevare ako se steknu okolnosti.“