Pokrećemo prvi Kurs Solidarnosti! - Liceulice

Pokrećemo prvi Kurs Solidarnosti!

Ljudi često misle da je solidarnost samo osećaj koji imaš. Istina je da se solidarnost, zapravo, uči. Uči se tako što informišeš ljude o problemu, načinu da pomognu, rezultatima pomoći. A ko je bolji učitelj od nas? 🙂

Od početka korone, Liceulice se bori za opstanak i potreban nam je stabilni izvor prihoda. Upravo iz tog razloga pokrećemo Kurs solidarnosti, novi način na koji možete podržati našu organizaciju i obezbediti da preko 100 naših prodavaca i dalje bude radno angažovano.

Kako možete da pomognete? Trajni nalog = trajna podrška.

Trajni nalog pruža bezbednost našim prodavcima koji mogu da se pouzdaju u to da će posao biti tu i sutra. Ovo je posebno bitno za ljude sa margine – jer često nemaju alternativu da pronađu drugi posao, kolektiv ili podršku.

Više detalja o Kursu solidarnosti možete pronaći OVDE.

 

Vaša podrška možda neće promeniti svet, ali sigurno hoće nečiji život.