Podrška u doba korone - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Podrška u doba korone

  Zbog opasnosti od Korona virusa, ulice naših gradova će narednih nedelja biti sve praznije. Nikome neće biti lako, ali našim prodavcima, čiji je posao vezan za ulicu, ovo predstavlja nepremostivu prepreku. Samo jedna nedelja loše ili potpuno obustavljene prodaje – a, nažalost, očekujemo ih mnogo više takvih – mogu dovesti do toga da više ne mogu da plate stanarinu i da se ponovo nađu na ulici, ili da ne budu u stanju da sebi priušte lekove i osnovne životne namirnice.

  Svima nam je teško, ali postoje oni posebno ranjivi koji zavise od naše solidarnosti. Neko vreme nećete viđati svoje prodavce, ali postoji način da ih podržite i da im olakašate da prebrode ovo stanje krize.

  Pozivamo vas da izaberete jednu od sledećih mogućnosti:

  Na ovaj način ćemo stvoriti poseban fond, namenjen našim vrednim, najugroženijim prodavcima, kako bismo im finansijski olakšali ovu tešku situaciju.

  Hvala vam!

  LICEULICE

  #podrskajevazna

  Font na ilustraciji: Jana Oršolić