Digitec Galaxus Srbija: Istrajmo zajedno u nadi da bolja budućnost postoji

Zaposleni Digitec Galaxus Srbija podržavaju Liceulice!

Oni su pokazali šta znači podrška na delu kada su odvojili deo slobodnog vremena da uđu u prsluke Liceulice prodavaca i zajedno sa njima prodaju magazin, ali i donirajući novac Liceulice fondu. Prijatelji iz Digitec Galaxus Srbija su uz Liceulice godinama, što je veoma važno za opstanak našeg humanitarnog programa.

galaxus-logo
Iz kompanije poručuju da je važno da se kao ljudi podržavamo međusobno, kako bi solidarno pomogli zdravim pričama i inicijativama za bolje društvo.

 

Zajedno smo solidarni u izgradnji boljeg i optimističnijeg društva!

Digitec Galaxus Srbija podržava Liceulice godinama.

„Mi smo ekipa koja podržava rad Liceulice otkad postoji na beogradskim ulicama. Zajedno smo solidarni u cilju izgradnje jednog boljeg i optimističnijeg društva, da zajedno istrajemo u nadi da bolja budućnost postoji. Prodavci i prodavačice se ne razlikuju od nas, jer nas ujedinjuje radnička solidarnost. Stoga, računajte na nas, jer vaša misija je i naša misija, poručuje i ohrabruje Dorijan Dobrić iz Digitec Galaxus Srbija.

Da li ste spremni da promenite nečiji život?

POČNITE SADA

Postanite i vi Heroji promene