Naša prodavačica Ceca Kalinov je prvi put otputovala na more - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Naša prodavačica Ceca Kalinov je prvi put otputovala na more

  Naša Svetlana Ceca Kalinov je prvi put otputovala na more zahvaljujući donaciji jedne čitateljke, koja je na tu ideju došla nakon što je u 65. broju pročitala dirljiv intervju sa ovom prodavačicom iz Kikinde.

  Ceca nam je često slala fotografije  s mora, a a ovo pismo nam je poslala po povratku u Kikindu:

  „Išla sam u Igalo, bila sam deset dana i baš sam uživala. Odsela sam u pansionu Agroseme, preko puta mi je bilo more. Jako sam srećna što sam prvi put bila na moru, mnogo mi se svidelo, svaki dan sam se kupala i uživala u prelepoj toploj i slanoj vodi. Poslepodne sam se šetala pored mora, a prvi put sam videla i palme. Često sam sedela i gledala talase, skupljala sam školjke i donela ih kući i drugarima u boravak. Obišla sam Ilijin park, videla razne spomenike i drugačiju česmu. Volela bih još koji put da idem. Želim još jednom da se zahvalim gospođi koja mi je ispunila želju da idem na more.“

  Još jednom veliko hvala svima koji su uz naše prodavce i pružaju im podršku na različite načine.

  Bolji svet je moguć.