Muzika za svačije uši - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


    Muzika za svačije uši

    Sjajne vesti stižu nam iz Novog Sada! Nebojša Čeliković, naš vredni novosadski prodavac, konačno će imati svoj dom! Zahvaljujući toplom srcu violinistkinje i nastavnice Ive Stanković i predanosti učenika izdvojenog odeljenja Muzičke škole „Isidor Bajić“, Nebojši je omogućeno da plati nekoliko kirija za svoj smeštaj. Ovi divni ljudi organizovali su u Kulturnom centru „Mladost” ciklus humanitarnih koncerata pod nazivom Muzika za bolji život, na kojima je prikupljen novac za Nebojšin smeštaj.

    Nebojša je požrtvovan i nikada ne odustaje, i siguran je da će ubuduće svoj stan plaćati sam, novcem koji zaradi od prodaje našeg magazina. Novčana podrška je našim prodavcima veoma važna kao podsticaj da ne odustaju u borbi za bolji život i dostojanstvo.

    U najavi ovih humanitarnih događaja istaknuto je da Nebojša „zna šta znači raditi najteže poslove i ume da volontira, zna šta je dostojanstvo i kulturno ophođenje, samo nije imao toliko sreće u životu koliko je imamo ti i ja“.

    Beskućnici, najčešće, uopšte nisu sami odgovorni za položaj u kome se nalaze. Ne nasedajte na predrasude o njihovoj lenjosti i budite sledeći koji će im svojim gestom čovekoljublja omogućiti novi i pravedniji početak. Pokažite svoju dobrotu, donirajte, pričajte o nama svim ljudima koje poznajete, širite pozitivnu energiju, pretplatite se na naš magazin, ili potražite naše prodavce, budite ljudi velikog srca, kao nastavnica Iva, i na našem blogu se obavestite kako da nečiji život učinite lepšim.