LuL prodavci u novom spotu Nikole Čuturila! - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  LuL prodavci u novom spotu Nikole Čuturila!

  „Junaci ove priče nisu rođeni na ulici niti su imali ideju da će tu završiti. To su ljudi koji su imali prijatelje, snove i planove baš kao ti i ja. Sve dok nije došlo do prekida filma,“ kaže Nikola Čuturilo, koji je inspirisan životima onih koji žive i rade na ulici napisao pesmu „Lice ulice“.

  Do saradnje je došlo spontano, u jednom telefonskom razgovoru Nikole Čuturila i Baneta Trifunovića. Nikola je želeo da uključi i prodavce magazina Liceulice u snimanje spota i pomogne dodatnom širenju priče o našim programima i na svoj način doprinese podizanju svesti o problemu isključenosti i životu na margini.

  „Ponosan sam što sam, pre više od deset godina, učestvovao u osnivanju magazina Liceulice! Retke su tako društveno korisne i pozitivne inicijative, koje na jednostavan i lako razumljiv način menjaju živote ljudi nabolje, a to su čitaoci brzo prepoznali i pružili nam punu podršku. Nadam se da će ovaj spot dopreti do nekih novih ljudi koji još uvek nisu čuli za Liceulice, bilo da reše da se uključe kao prodavci, ili da odluče da pomognu onima koji su ugroženiji od njih“, rekao je Bane Trifunović.

  U spotu se, pored Nikole Čuturila i njegovog benda, pojavljuju naše prodavačice i prodavci Anica Klepo, Svetlana Petrović, Milutin Savić, Nikola Repec i David Janković. Režiju spota potpisuje Miša Terzić a fotografije sa snimanja Brian Rašić.

  Na ovom linku možete pogledati spot ali i skinuti pesmu sa različitih platformi – https://lampshademedia.lnk.to/liceulice

  Hvala Lampshade media na svemu.