Liceulice od ovog vikenda i u robnoj kući Ikea! - Liceulice

Liceulice od ovog vikenda i u robnoj kući Ikea!

Liceulice od ovog vikenda ide u goste u robnu kuću IKEA!

Neki od naših korporativno odgovornih partnera otvorili su svoja vrata drugačijem konceptu prodaje, posebno važnom u zimskom periodu, po kome jedan ili dva prodavca magazina Liceulice po izlasku svakog novog broja dobijaju priliku da ga prodaju u okruženju drugačijem od uličnog – u zatvorenom poslovnom prostoru, zaposlenima u partnerskoj organizaciji/kompaniji ili njihovim gostima/kupcima.

Pozvati prodavce magazina Liceulice kod sebe u goste, omogućiti im prodaju u sigurnom i prijateljskom okruženju, jeste ne samo delotvoran način da kompanija i zaposleni iskažu humanost i solidarnost već je i nemerljivo važna prilika korisnicima našeg programa da budu primljeni i prihvaćeni u sredini u koju inače ne bi imali pristupa.