Liceulice nedelja najavljuje Belgrade Less Ordinary - BLO - Liceulice

Liceulice nedelja najavljuje Belgrade Less Ordinary – BLO

U okviru ovogodišnje #LULnedelje kada se već tradicionalno zahvaljujemo prodavcima, partnerima i svima onima koji iz dana u učestvuju u našoj priči, ovaj put najavljujemo i pokrećemo nešto sasvim novo za sve nas.

Prvi put ulični magazin izlazi na engleskom jeziku, pod nazivom Belgrade Less Ordinary i namenjen je pre svega posetiocima Beograda koji žele da ga upoznaju izvan redovnih tura, glavnih ulica i zvanične istorije.

Sa druge strane, ovo je još jedan način da se podrže prodavci kao i celokupan Liceulice program koji već devet godina pravi jednu veliku solidarnu porodicu u kojoj smo svi ravnopravni.
Prilika je naravno i da svi mi zajedno otkrijemo neke priče i komšije s kojima se do sada nismo upoznali.

Zato vas pozivamo da nam se ovim povodom pridružite u četvrtak (23. maj u 19 časova u KC Grad) da vidimo i ko su prodavci čiji su trud i zalaganje obeležili prošlu godinu i na kraju da sve to začinimo žurkom koju pravi prijatelj i još jedno liceulice Spacewalker.

Učestvujte u stvaranju jednog novog grada, nabavite svoj BLO pasoš, i postanite jedan od njegovih prvih građana.