LICEULICE nedelja 2019! - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


    LICEULICE nedelja 2019!

    I ovde godine, krajem maja, posvetili smo jednu nedelju našim prodavačicama i prodavcima, i to prvi put i u Beogradu i Novom Sadu. Ona nikad nije dovoljna da pokažemo svima njihova postignuća u prethodnoj godini, kao ni zahvalnost i radost kojom nas rad sa njima ispunjava, ali smo se potrudili da obeležimo njihove uspehe i pružimo podršku u borbama koje im predstoje. Tokom nedelje su zajedno s članovima redakcije i glumcem Tihomirom Stanićem i njegovom kćerkom Milenom Hanom Stanić prodavali magazin u centru Beograda, promovisali izdanje uličnog magazina na engleskom jeziku Belgrade Less Ordinary – BLO i zabavili se uz muziku Spacewalker-a. Ugostili su ih i zaposleni Banke Intesa, a Nordeus, Rotary club Čukarica i Banka hrane donirali su im garderobu i hranu. Prodavci su u Novom Sadu bili deo Kompasovog Second hand shop-a i poklanjali su LuL ceger uz svaki kupljeni magazin. Svetlana je prodavala magazin na događaju povodom Međunarodnog dana zdravih gradova, a Dača je prodavao magazin zajedno sa glumcem Aleksandrom Đuricom u Zvezdara teatru, nakon čega su svi prodavci gledali predstavu u ovom dragom pozorištu.

    Hvala svima vama koji ih podržavate u svakodnevnim borbama i radujete se njihovim malim i velikim pobedama.

    Foto: Sara Ristić