LUL FM: Ko preuzima odgovornost za mentalno zdravlje mladih

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  LUL FM: Ko preuzima odgovornost za mentalno zdravlje mladih

  Ko preuzima odgovornost za mentalno zdravlje mladih?

  Koja je uloga nastavnika i stručnih saradnika u osnovnim i srednjim školama? Da li postoji prostor za inovativnost i koliko su školski sistem, sistem socijalne zaštite i sami roditelji spremni da razgovaraju o mentalnom zdravlju mladih?

  Ko preuzima odgovornost za mentalno zdravlje mladih

  O ovim pitanjima smo razgovarali sa Ivanom Popović i Aleksandrom Milanović, psihološkinjama, psihoterapeutkinjama i stručnim saradnicama u osnovnoj i srednjoj školi u intervjuu koji je nastao u saradnji sa Beogradskom otvorenom školom i Ambasadom Švedske.

  Emisiju možete poslušati putem ovog linka.