Humanitarna žurka za Liceulice i CIM - Liceulice

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


    Humanitarna žurka za Liceulice i CIM

    Dve prijateljice magazina Liceulice ove godine su rešile da na drugačiji način proslave rođendane – napravile su zajedničku žurku i pozvale sve goste da ne donose nikakve poklone, već da umesto toga doniraju iznos po svom izboru za dve socijalno odgovorne organizacije: Liceulice i Svratište za decu ulice. Na samoj žurci su postavile kutije za donacije, a uz pomoć Svratišta i nas, pripremile su i informacije o organizacijama za one koji možda nisu sa njima upoznati, koje su sadržale i objašnjenja i za druge načine doniranja. Neki gosti koji nisu mogli da dođu na žurku su bez obzira na to donirali novac direktno organizacijama. Uz pomoć naših dragih prijateljica i mnogih solidarnih ljudi, sakupljeno je čak 4500 evra.