Playstudios: Doprinosimo stvaranju šansi za dostojanstven rad

Želimo da pomažemo tamo gde je to zaista važno

Kompanija Playstudios je svojom podrškom zaslužila zvanje Heroja promene naše organizacije dve godine zaredom — 2022. i 2023. Zahvaljujući ovim donacijama, opremili smo prodavce našeg magazina za zimu, pripremili im novogodišnje druženje i pokrenuli nove programe podrške koji prodavce i prodavačice dodatno osnažuju.

playstudios heroji
Iz kompanije poručuju da je davanje šansi i solidarnost sa onima koji su najviše ugroženi najvažnije.

 

Podržavamo one kojima je to zaista važno i gde naše kolege prepoznaju da ćemo na lokalu najviše doprineti.

Playstudios Empathon

„Odabrali smo da podržimo Liceulice dva puta, jer nam se dopada njihova misija, a to je davanje šansi onima koji su najviše ugroženi da ponovo počnu od početka. Smatramo da je prilika za dostojanstven rad izuzetno značajna za one koji su na margini našeg društva, jer doprinosi osećaju poštovanja i vrednovanja nečijeg doprinosa i truda. Empathon je inicijativa kompanije Playstudios koja daje priliku zaposlenima u kompaniji da, uz pomoć kompanije, podrže humanitarne organizacije i inicijative koje su im bliske i značajne i u okviru te inicijative smo podržali Liceulice, kaže Isidora Mišić iz Playstudios.

Da li ste spremni da promenite nečiji život?

POČNITE SADA

Budite i vi Heroji promene