Dođi da zajedno proslavimo jubilarni 100. broj našeg magazina

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Dođi da zajedno proslavimo jubilarni 100. broj našeg magazina

  Dođi da zajedno proslavimo jubilarni 100. broj magazina Liceulice!

  SAVE THE DATE: nedelja, 31. mart 2024, 18 časova
  Dorćol Platz, Dobračina 59, Beograd

  proslava 100. broja

  Dođi da se družiš sa redakcijom, celokupnim timom, saradnicima i saradnicama magazina Liceulice, prodavcima i prodavačicama magazina i njihovim koordinatorkama, kao i sa svima koji su tokom ovih 100 brojeva podržavali naš rad i borbu.

  Obećavamo sjajno raspoloženje i odličan izbor muzike Nebojše Krivokuće (Prešlicavanje) i Cece Đolović (RadioAparat).

  Dođi i ti, zato što je ovo i tvojih 100 brojeva u borbi za bolje društvo, ljudska prava, socijalnu pravdu i jednakost, javni prostor i javni interes, za održivi razvoj, zdravo fizičko i mentalno okruženje, za mir a protiv rasizma i mržnje svake vrste.

  Vidimo se u nedelju!