Crni Ovan u Novom Sadu postao deo Liceulice Zone

Prijavi se na newsletter listu

Prijavljivanje na našu listu vam omogućava da primate redovna obaveštenja o našim aktivnostima, kao i drugim relevantnim LuL informacijama.


  Liceulice mesec u Novom Sadu počeo obeležavanjem LUL zone u Crnom Ovnu

  Liceulice mesec 2023. u Novom Sadu počeo je obeležavanjem Liceulice zone u prijateljskom kafiću Crni Ovan, mestu aktivizma i solidarnosti!

  Liceulice mesec 2023 Novi Sad

  „Družili smo se sa ekipom iz ovog lokala koja snažno podržava sve što Liceulice predstavlja. Pili smo sok od borovnice kojim su nas počastili drugari iz Crnog Ovna i razmenili ideje o tome kako da Liceulice stigne do što većeg broja naših sugrađana. Takođe smo ozvaničili ovo mesto kao Liceulice zonu i istakli, sada već dobro prepoznatljive, LUL zona nalepnice,“ kaže Marko Miličević iz novosadskog Liceulice tima.

  Novi Sad LUL zona

  U Crnom Ovnu kažu da podržavaju Liceulice zato što je to magazin koji se bavi širokim opsegom društvenih tema,  angažovani magazin koji temeljno propituje važna društvena pitanja. Ističu, međutim, da je ipak najvažniji način na koji se Liceulice magazin prodaje.

  crni ovan liceulice zona

  „Ovaj časopis, osim toga što se u svojim tekstovima bavi društvenim pitanjima, načinom na koji se prodaje potvrđuje ono što je njegova sama sadržina. Svi koji dođu u Crni Ovan mogu da ga nabave kod nas u lokalu; nalazi se uz cenovnike na svakom stolu. Ljudi koji dođu kod nas ne moraju nužno da ga kupe, ali mogu da ga čitaju dok piju kafu. Crni Ovan je Liceulice zona! Dođite u Crni Ovan i čitajte Liceulice“, poručuje Nenad Lančuški iz ovog novosadskog kafića gde su Liceulice prodavci i prodavačice dobrodošli.

  Crni Ovan Liceulice

  Divni ljudi iz Crnog Ovna uvek radosno dočekuju Liceulice prodavce, druže se sa njima i podržavaju ih, sve vreme ih prepoznajući kao vredne, vrle i sposobne ljude.

  Ako i vi želite da se vaš prostor nađe u Liceulice zoni, javite nam se putem mejla donacije@liceulice.org. Vaše prijateljstvo i podršku simbolizovaće ova Liceulice zona nalepnica, koja sada dodatno krasi kafić Crni Ovan u Novom Sadu. ????